Category: Kortrijk

Impens Katrien

Naam: Katrien Impens
Praktijkadres: Condédreef 12 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0491/95.27.42
E-mail: katrien@praktijkdesleutelbloem.be

Ide Ann

Naam: Ann Ide
Praktijkadres: Doorniksewijk 94
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0474/41.44.94
E-mail: ann@causa.be

Faelens Lien

Naam: Lien Faelens
Praktijkadres: Plan C Graaf de Smet de Naeyerlaan 107, 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0472/04.15.04
E-mail: lien.faelens@hotmail.com

Duthoo Mieke

Naam: Mieke Duthoo
Praktijkadres: Sint-Denijsestraat 226 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0497 10 54 26
E-mail: mieke@miekeduthoo.be

Dias Alves Sandra

Naam: Dias Alves Sandra
Praktijkadres: Sint-Sebastiaanslaan 5A bus 4
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0495 121 220
E-mail: psysda@telenet.be

Dezutter Evelyne

Naam: Evelyne Dezutter
Praktijkadres: Koning Albertstraat 27 bus 001 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0473/63 43 68
E-mail: dezutter.evelyne@gmail.com

Demuynck Jettie

Naam: Jettie Demuynck
Praktijkadres: Conservatoriumplein 13 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0476/563510
E-mail: jettiedemuynck@gmail.com

Demeyere Isolde

Naam: Demeyere Isolde
Praktijkadres: Brugsesteenweg 115 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0498/33.07.23
E-mail: Isolde_demeyere@hotmail.com

Decroos Griet

Naam: Griet Decroos
Praktijkadres: Minister Liebaertlaan 43 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0486 44 80 89
E-mail: Griet.decroos@psychotherapiecontour.be

Debaere Peter

Naam: Debaere Peter
Praktijkadres: Erasmuslaan 21 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 056/57 08 28 of  0485/050 418
E-mail: peter.debaere@telenet.be