Callens Joline

Naam: Joline Callens
Praktijkadres: Moorseelsestraat 23 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0490 49 26 92
E-mail: callens_joline@hotmail.com

De Schepper Ann

Naam: De Schepper Ann
Praktijkadres: Marksesteenweg 66/01 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0472/303021
E-mail: info@deschepperann.be

Debaere Peter

Naam: Debaere Peter
Praktijkadres: Erasmuslaan 21 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 056/57 08 28 of  0485/050 418
E-mail: peter.debaere@telenet.be

Demeyere Isolde

Naam: Demeyere Isolde
Praktijkadres: Brugsesteenweg 115 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0498/33.07.23
E-mail: Isolde_demeyere@hotmail.com

Dezutter Evelyne

Naam: Evelyne Dezutter
Praktijkadres: Koning Albertstraat 27 bus 001 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0473/63 43 68
E-mail: dezutter.evelyne@gmail.com

Dias Alves Sandra

Naam: Dias Alves Sandra
Praktijkadres: Sint-Sebastiaanslaan 5A bus 4
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0495 121 220
E-mail: psysda@telenet.be

Duthoo Mieke

Naam: Mieke Duthoo
Praktijkadres: Sint-Denijsestraat 226 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0497 10 54 26
E-mail: mieke@miekeduthoo.be

Faelens Lien

Naam: Lien Faelens
Praktijkadres: Plan C Graaf de Smet de Naeyerlaan 107, 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0472/04.15.04
E-mail: lien.faelens@hotmail.com

Markey Samuel

Naam: Samuel Markey
Praktijkadres: Iepersestraat 126
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 056/353.352 of 0486/17.90.98
E-mail: samuelmarkey@skynet.be

Naert Pieter

Naam: Pieter Naert
Praktijkadres: Bellegemsestraat 109 – 8510 Bellegem
Telefoonnummer: 0472 22 89 68
E-mail: info@causa.be