Author: admin

Gheskiere Paul

Naam: Paul Gheskiere
Praktijkadres: Peter Benoitlaan 13 8530 Harelbeke
Telefoonnummer: 056 715316   en    0496 217601
E-mail: paul.gheskiere@telenet.be

Faelens Lien

Naam: Lien Faelens
Praktijkadres: Plan C Graaf de Smet de Naeyerlaan 107, 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0472/04.15.04
E-mail: lien.faelens@hotmail.com

Ernalsteen Myriam

Naam: Ernalsteen Myriam
Praktijkadres: Praktijk Listoire
Kortrijksestraat 66 bus 2 8520 Kuurne
Telefoonnummer: 0475701966
E-mail: myriam@listoire.be

Duthoo Mieke

Naam: Mieke Duthoo
Praktijkadres: Sint-Denijsestraat 226 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0497 10 54 26
E-mail: mieke@miekeduthoo.be

Dias Alves Sandra

Naam: Dias Alves Sandra
Praktijkadres: Sint-Sebastiaanslaan 5A bus 4
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0495 121 220
E-mail: psysda@telenet.be

Dezutter Evelyne

Naam: Evelyne Dezutter
Praktijkadres: Koning Albertstraat 27 bus 001 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0473/63 43 68
E-mail: dezutter.evelyne@gmail.com

Desloovere Vanessa

Naam: Vanessa Desloovere
Praktijkadres: Pottelberg 127
8510 Marke
Telefoonnummer: 056/23.67.25
E-mail: vanessa@groepsprivepraktijk.be

Demuynck Jettie

Naam: Jettie Demuynck
Praktijkadres: Conservatoriumplein 13 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0476/563510
E-mail: jettiedemuynck@gmail.com

Demeyere Isolde

Naam: Demeyere Isolde
Praktijkadres: Brugsesteenweg 115 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0498/33.07.23
E-mail: Isolde_demeyere@hotmail.com

Demeyer Ineke

Naam: Ineke Demeyer
Praktijkadres: Pottelberg 127 8510 Kortrijk (Marke)
Telefoonnummer: 056 23 67 20
E-mail: ine@groepsprivepraktijk.be