Category: Volwassenen

Walleghem Peter

Naam: Peter Walleghem
Praktijkadres: Belfaststraat 8 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 056 22 87 48
E-mail: peter@psychotherapiewalleghem-vangheluwe.be

Verhelst Melanie

Naam: Melanie Verhelst
Praktijkadres: Bellegemsestraat 109 – 8510 Bellegem
Telefoonnummer: 0479 70 87 70
E-mail: info@causa.be

Verdonck Jo

Naam: Verdonck Jo
Praktijkadres: Beheersstraat 7b31 en St-Sebastiaanslaan 47 8500 kortrijk
Telefoonnummer: 0486 98 02 88
E-mail: joverdonck@gdapp.be

Vantieghem Bregwin

Naam: Bregwin Vantieghem
Praktijkadres: Bellegemsestraat 109 – 8510 Bellegem
Telefoonnummer: 0460 95.77.36
E-mail: bregwin.psycho@gmail.com

Vanheule Marian

Naam: Marian Vanheule
Praktijkadres: Simon Stevinstraat 51, 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0499 96 64 37
E-mail: marian@marianvanheule.be

Vangheluwe Leen

Naam: Leen Vangheluwe
Praktijkadres: Belfaststraat 8
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 056 22 87 48
E-mail: leen@psychotherapiewalleghem-vangheluwe.be

Vanderhaeghe Mieke

Naam: Mieke Vanderhaeghe
Praktijkadres: Pottelberg 127
8510 Marke
Telefoonnummer: 056/ 23 67 23
E-mail: mieke@groepsprivepraktijk.be

Vandenbroucke Tine

Naam: Tine Vandenbroucke
Praktijkadres:
Privé: Berkenlaan 12, 8550 Zwevegem

Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Mandel en Leie: Beverlaai 3B, 8500 Kortrijk

Telefoonnummer:
· Privé: 0485/456283
· CGG: 056/230023
E-mail:
· Privé: Tine.vandenbroucke@hotmail.com

· CGG : tine.vandenbroucke@cggml.be

Vandamme Joke

Naam: Vandamme Joke
Praktijkadres: Groepspraktijk De Sleutelbloem, Condédreef 12
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0499/27.86.09
E-mail: joke@praktijkdesleutelbloem.be

Storie Tom

Naam: Tom Storie
Praktijkadres: Pottelberg 127
8510 Marke
Telefoonnummer: 056/236721
E-mail: Tom@groepsprivepraktijk.be