Category: Kuurne

Vanneste Liesbeth

Naam: Liesbeth Vanneste
Praktijkadres:
Paleisstraat 1A 8500 Kortrijk en   Kortrijksestraat 66 8520 Kuurne
Telefoonnummer: 0484/166.064
E-mail: liesbeth_vanneste@msn.com   en liesbeth@listoire.be

Vandamme Joke

Naam: Vandamme Joke
Praktijkadres: Groepspraktijk De Sleutelbloem, Condédreef 12
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0499/27.86.09
E-mail: joke@praktijkdesleutelbloem.be

Ernalsteen Myriam

Naam: Ernalsteen Myriam
Praktijkadres: Praktijk Listoire
Kortrijksestraat 66 bus 2 8520 Kuurne
Telefoonnummer: 0475701966
E-mail: myriam@listoire.be

De Backer Tine

Naam: Tine De Backer
Praktijkadres: Kattestraat 4 Kuurne
Telefoonnummer: 0472 79 64 86
E-mail: tineke.debacker@skynet.be

Cornelis Sara

Naam: Cornelis Sara
Praktijkadres: Kortrijksestraat 66 8520 Kuurne
Telefoonnummer: 0499 27 54 21
E-mail: sara@listoire.be

Baeté Barbara

Naam: Barbara Baeté
Praktijkadres: Kattestraat 4 Kuurne
Telefoonnummer: 0486 42 02 37
E-mail: barbara@praktijkdeviersprong.be