Category: Kind

Vanneste Liesbeth

Naam: Liesbeth Vanneste
Praktijkadres:
Paleisstraat 1A 8500 Kortrijk en   Kortrijksestraat 66 8520 Kuurne
Telefoonnummer: 0484/166.064
E-mail: liesbeth_vanneste@msn.com   en liesbeth@listoire.be

Vanhauwaert Ilse

Naam: Ilse Vanhauwaert
Praktijkadres: Psychologenpraktijk Caribu
Walleweg 3, 8510 Bellegem
Telefoonnummer: 0474/50.66.31
E-mail: Ilse.vanhauwaert@telenet.be

Neirynck Jana

Naam: Jana Neirynck
Praktijkadres: Groepsprivépraktijk van Psychologen, Pottelberg 127
8510 Kortrijk (Marke)
Telefoonnummer: 056 23 67 29
E-mail: jana@groepsprivepraktijk.be

Impens Katrien

Naam: Katrien Impens
Praktijkadres: Condédreef 12 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0491/95.27.42
E-mail: katrien@praktijkdesleutelbloem.be

Duthoo Mieke

Naam: Mieke Duthoo
Praktijkadres: Sint-Denijsestraat 226 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0497 10 54 26
E-mail: mieke@miekeduthoo.be

Desloovere Vanessa

Naam: Vanessa Desloovere
Praktijkadres: Pottelberg 127
8510 Marke
Telefoonnummer: 056/23.67.25
E-mail: vanessa@groepsprivepraktijk.be

Demeyere Isolde

Naam: Demeyere Isolde
Praktijkadres: Brugsesteenweg 115 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0498/33.07.23
E-mail: Isolde_demeyere@hotmail.com

De Backer Tine

Naam: Tine De Backer
Praktijkadres: Kattestraat 4 Kuurne
Telefoonnummer: 0472 79 64 86
E-mail: tineke.debacker@skynet.be

Callens Joline

Naam: Joline Callens
Praktijkadres: Graaf de Smet de Naeyerlaan 107 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0490 49 26 92
E-mail: callens_joline@hotmail.com

Boeve Ine

Naam: Ine Boeve
Erkenningsnummer: 742104032
Praktijkadres: Walleweg 3
8510 Bellegem
Telefoonnummer: 0486/236271
E-mail: Ineboeve1@gmail.com