Callens Joline

Naam: Joline Callens
Praktijkadres: Moorseelsestraat 23 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0490 49 26 92
E-mail: callens_joline@hotmail.com

Demeyere Isolde

Naam: Demeyere Isolde
Praktijkadres: Brugsesteenweg 115 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0498/33.07.23
E-mail: Isolde_demeyere@hotmail.com

Duthoo Mieke

Naam: Mieke Duthoo
Praktijkadres: Sint-Denijsestraat 226 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0497 10 54 26
E-mail: mieke@miekeduthoo.be

Van Bruane Emely

Naam: Emely Van Bruaene
Praktijkadres: Paul Ferrardstraat 14, 8550 Zwevegem
Telefoonnummer: 056 980 203
E-mail: emely@psychologenpraktijkop-stap.be

Vanhauwaert Ilse

Naam: Ilse Vanhauwaert
Praktijkadres: Psychologenpraktijk Caribu
Walleweg 3, 8510 Bellegem
Telefoonnummer: 0474/50.66.31
E-mail: Ilse.vanhauwaert@telenet.be

Vanneste Liesbeth

Naam: Liesbeth Vanneste
Praktijkadres:
Paleisstraat 1A 8500 Kortrijk en   Kortrijksestraat 66 8520 Kuurne
Telefoonnummer: 0484/166.064
E-mail: liesbeth_vanneste@msn.com   en liesbeth@listoire.be

Vermandere Tine

Naam: Tine Vermandere
Praktijkadres: Paul Ferrardstraat 14
8550 Zwevegem
Telefoonnummer: 056/980201
E-mail: tine@psychologenpraktijkop-stap.be