Auteur: admin

Markey Samuel

Naam: Samuel Markey
Praktijkadres: Iepersestraat 126
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 056/353.352 of 0486/17.90.98
E-mail: samuelmarkey@skynet.be

Hoornaert Geert

Naam: Hoornaert Geert
praktrijkadres: Momenteel werkzaam in zorgcentrum Ons Erf Chartreuseweg Brugge
Telefoon: Deerlijk 056/7043058
e-mail geerthoornaert@skynet.be

Gheskiere Paul

Naam: Paul Gheskiere
Praktijkadres: Peter Benoitlaan 13 8530 Harelbeke
Telefoonnummer: 056 715316   en    0496 217601
E-mail: paul.gheskiere@telenet.be

Faelens Lien

Naam: Lien Faelens
Praktijkadres: Plan C Graaf de Smet de Naeyerlaan 107, 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0472/04.15.04
E-mail: lien.faelens@hotmail.com

Ernalsteen Myriam

Naam: Ernalsteen Myriam
Praktijkadres: Praktijk Listoire
Kortrijksestraat 66 bus 2 8520 Kuurne
Telefoonnummer: 0475701966
E-mail: myriam@listoire.be

Duthoo Mieke

Naam: Mieke Duthoo
Praktijkadres: Sint-Denijsestraat 226 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0497 10 54 26
E-mail: mieke@miekeduthoo.be

Dias Alves Sandra

Naam: Dias Alves Sandra
Praktijkadres: Sint-Sebastiaanslaan 5A bus 4
8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0495 121 220
E-mail: psysda@telenet.be

Dezutter Evelyne

Naam: Evelyne Dezutter
Praktijkadres: Koning Albertstraat 27 bus 001 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0473/63 43 68
E-mail: dezutter.evelyne@gmail.com

Demeyere Isolde

Naam: Demeyere Isolde
Praktijkadres: Brugsesteenweg 115 8500 Kortrijk
Telefoonnummer: 0498/33.07.23
E-mail: Isolde_demeyere@hotmail.com

Dedeken Herlinde

Naam: Herlinde Dedeken
Praktijkadres: Izegemsestraat 229, 8501 Heule
Telefoonnummer: 0472 81 76 25
E-mail: herlindededeken@gmail.com